Wikiźródła:Strony do usunięcia

Z Wikiźródeł, repozytorium wolnych materiałów źródłowych
Skocz do: nawigacja, szukaj
Do usunięcia

Na tej stronie możesz umieścić teksty, które Twoim zdaniem powinny zostać usunięte z Wikiźródeł. Tutaj możesz też poprzez głosowanie pomóc zdecydować, czy dana strona ma być usunięta.

Zobacz też archiwum głosowań.

Zasady[edytuj]

Podejmowanie decyzji o ewentualnym usunięciu
  • Strony raz zgłoszone tutaj powinny pozostawać na tej liście przez tydzień; w tym czasie każdy Wikiskryba ma prawo wypowiedzieć się jednoznacznie za lub przeciw skasowaniu, przy czym może uzasadnić swój pogląd.
  • Prosimy nie usuwać szablonu "do skasowania" ze strony oraz z tej listy - ta decyzja pozostaje w rękach wszystkich głosujących.
  • Jeśli w odniesieniu do zgłoszonych stron nie będzie głosów sprzeciwu zostaną usunięte w ciągu tygodnia. W przeciwnym wypadku decyduje wynik głosowania. Nie należy kasować haseł przed upływem tego terminu, choćby sprawa wydawała się oczywista.
  • Jeśli "nominujący" wycofa swój głos i nie będzie innych głosów za usunięciem strony w ciągu doby po tym wycofaniu, strona może być usunięta z wykazu SdU.

Uwaga:

  • nowe wpisy prosimy dodawać na górze, a nie na dole odpowiedniej sekcji
  • zalecane jest poinformowanie edytorów o umieszczeniu tekstu na poniższej liście
  • zakwalifikowanie hasła na listę SdU nie zastępuje kwalifikowania na inne listy
  • prosimy każde hasło umieszczać oddzielnie
  • prosimy nie usuwać (nie zmieniać) żadnych wypowiedzi, nawet swoich, gdyż może to doprowadzić do nieporozumień w dyskusji - najlepiej stosować przekreślenie uzyskiwane tagami <strike>przekreślenie</strike>.

Lista haseł[edytuj]

Przebrzmiałe akordy[edytuj]

Strona osierocona, bez źródeł, oznaczona jako stub, czyli zalążek całości, zapewne w założeniu miała być stroną indeksową tomiku wierszy. Nie ma go jednak ani w FBC, ani na Allegro. Początkowo były na niej linki do 4 wierszy, w związku ze znalezieniem źródła i przeniesieniem do innego zbioru, na stronie zostały dwa linki. Wnioskuję o pozostawienie wierszy, ale o usunięcie tej strony indeksowej, zdaje się, że całkowicie zbędnej. Wieralee (dyskusja) 21:23, 28 maj 2015 (CEST)

Crystal Clear action button cancel.png Usunąć. Wg tej strony zbiorek nigdy nie wydany; zapwne pozostał w rękopisie. Ale autorkę strony przydało by się powiadomić. Ankry (dyskusja) 21:50, 28 maj 2015 (CEST)

Usunięte wobec braku sprzeciwu. Ankry (dyskusja) 14:13, 19 cze 2015 (CEST)