Plik:Biblioteczka Uniwersytetów Ludowych 26.djvu

  Z Wikiźródeł, wolnej biblioteki
  Link do strony indeksowej
  Idź do strony:


  Rozmiar pierwotny(2662 × 4086 pikseli, rozmiar pliku: 701 KB, typ MIME: image/vnd.djvu, 30 stron)

  Opis

  Opis
  Polski: 26. tom Biblioteczki Uniwersytetów Ludowych: Józef Ignacy Kraszewski: Profesor Milczek, Rejent Wątróbka
  Data
  Źródło Google Books
  Autor
  creator QS:P170,Q254524

  Licencja

  Ta grafika jest w domenie publicznej, ponieważ jest to czysto mechaniczny skan lub fotokopia oryginału z domeny publicznej lub – jak wynika z dostępnych dowodów – jest tak podobna do takiego skanu lub fotokopii, że nie można oczekiwać powstania ochrony praw autorskich. Sam oryginał jest w domenie publicznej z następującego powodu:
  Public domain

  Ten materiał przeszedł do domeny publicznej w kraju pochodzenia, jak również w państwach i terytoriach, gdzie prawo autorskie wygasa w ciągu 100 lat po śmierci autora.


  Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

  Ten szablon jest zaprojektowany do użycia w sytuacji, kiedy trzeba założyć, że same poprawki (np. jasności, kontrastu, dopasowania kolorów, wyostrzania) nie są wystarczająco twórcze, aby powstały prawa autorskie. Można go użyć, kiedy nie wiadomo, czy poprawki zostały zrobione oraz kiedy poprawki są widoczne, ale nie wystarczają. Dla znanych nieulepszonych skanów można użyć odpowiedniego szablonu z rodziny {{PD-old}}. Zobacz Commons:When to use the PD-scan tag.


  Dialog-warning.svg
  Uwaga: Ten szablon stosuje się tylko do skanów i fotokopii. Dla wykonanych z daleka fotografii oryginałów z domeny publicznej może dać się zastosować {{PD-Art}}. Zobacz Commons:When to use the PD-Art tag.

  Podpisy

  Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

  Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

  przedstawia

  Historia pliku

  Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

  Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
  aktualny18:33, 25 sty 2013Miniatura wersji z 18:33, 25 sty 20132662 × 4086, 30 stron (701 KB)AnkryUser created page with UploadWizard

  Następujące strony korzystają z tego pliku: