Strona:Stanisław Czycz - Ajol.djvu/197

Z Wikiźródeł, wolnej biblioteki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ta strona została przepisana.


od wyobrażonego przeze mnie — wniosek z tej propozycji tańca.
I jest mimo pozoru spokoju jakaś rozpaczliwość nie rozumiane przeze mnie nie skonkretyzowana prośba o zaprzestanie tej zabawy. W probierni w tej winiarni młoda bardzo dziewczyna zdaje się Marta mówiły mi dziewczyny znajome macha wywija rękami że dostała od ciebie kartkę i te dziewczyny mówiły mi wiesz on się w niej kocha. Znam i inaczej to „ukrzyżowany frajer”, nie mówię że ów artysta choć też powtórzone, znam już a tak to może spłycenie mimowolne.
List taki gdyby dawniej gdyby tak lata wstecz czy jeszcze miesiące był zwrócony do mnie to obelga że wargi bym przygryzła i zawrzałaby jeszcze ambicja.

Do tańca. Rytmy. Lub na zmylenie.
W pewnym momencie gry przeciwnik orientuje się że współgracz traktuje nie jak chciał on tę zabawę. Warunki dalszej gdyby jeszcze gry — pewna zmiana; mylenie tropów, i wektorów.
Zapamiętałam — dawne — „nie zwracaj się do mnie tak bojaźliwo-nabożnie jakbym był jaki królewicz a ty jakąś najnędzniejszą z jego nałożnic”.
Oprawca. Preparat wykonać starannie.
Jeszcze się tulę do siebie do Ciebie do matki do sprzętów.
Ta we mnie prośba jeszcze bliskości jakiś czas przebywania w okolicy Ciebie. Nie licz jej na dalej zabawianie się jest i ona już jak poza mną obok jak za późno jest żeby coś bolało minie za mocno
mówię to ani na rozczarowanie cię ani na pwstrzymywanie chęci zabawy mówię z obojętnością to najwyżej orientacja ciebie że szkoda zapału. Oszczędzaj go. Będzie ci potrzebny.
A masz i swoje rdze, mówiłam. Rdzewienie.
Jaką misję ma jeszcze do spełnienia Frajer Ukrzyżowany odkrzyżowany? Rozpowszechniać się?
Uzdrowienie Chorych.
Powściągliwość bo nikt tu to moja sprawa ja tylko i żadne dopingi
Lubię jeszcze w początkowej fazie „Only you” ten