Dyskusja Wikiźródeł:Propozycje nowych tekstów

Z Wikiźródeł, wolnej biblioteki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Came across this at Commons File:PL Stanisław Teodor Chrząński-Tablice odmian herbowych.djvu. Not sure whether it is useful to you. Billinghurst (dyskusja) 12:29, 4 mar 2010 (CET)

Premiera dzieła operowego - wywalić?[edytuj]

Od 17 maja 2006 roku widnieje u nas w poczekalni pozycja o tymże tytule. Nukat milczy, Worldcat milczy, nawet jeśli przetłumaczyć tytuł na inne języki europejskie (najbliższy szukanemu tytułowi jest ten zbyt późny artykuł). Nie jestem skory co do szukania tego po spisach artykułów różnych kompozytorów i krytyków muzycznych, skoro oryginalny Wikiskryba nie podzielił się informacją co do dokładniejszej lokacji. Na moje usunąć. Dankowski (dyskusja) 23:03, 30 wrz 2020 (CEST)

Zgadzam się. Sam zajmuję się muzyką poważną profesjonalnie, ale zupełnie niejasne jest dla mnie, o jaki tekst chodzi. Być może o któryś z tekstów związanych z powstaniem i reformami opery? Od cameraty florenckiej przez Calzabigiego-Glucka po Wagnera? Jeszcze o tym pomyślę. Tekst wrzucił ktoś spod tego IP. Vearthy (dyskusja) 23:41, 30 wrz 2020 (CEST)

Link do jednych skanów wziął i znikł[edytuj]

@Abraham: usunęliście link do opisu pielgrzymki ks. Kassyanowicza. Jakiś ku temu powód? Dankowski (dyskusja) 21:29, 11 lis 2020 (CET)