Plik:Przypadki Robinsona Kruzoe page 0079.jpg

Z Wikiźródeł, wolnej biblioteki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(855 × 996 pikseli, rozmiar pliku: 786 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
Polski: grafika z książki PL Wydawnictwo Gebethnera i Wolffa Warszawa 1868
Data
Źródło CBN Polona
Autor
  • Anonymous (graphic from book by Daniel Defoe (1659/1661-1731))
  • derivative work: Wieralee
Applications-graphics.svg
To zdjęcie było poddane obróbce cyfrowej i może różnić się od wersji oryginalnej. Zmiany: cropped, adjusted contrast, highlighted, sharpened and cleaned. Oryginał można obejrzeć tu: PL Daniel Defoe - Przypadki Robinsona Kruzoe.djvu. Modyfikacje zostały wykonane przez użytkownika Wieralee.

Licencja

Public domain
Powyższe zdjęcie (lub inny plik multimedialny) jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły, a jego autor jest nieznany.
Prawo to stosuje się w krajach Unii Europejskiej i innych państwach, w których prawa autorskie obowiązują przez 70 lat od czasu kiedy praca została udostępniona dla publiczności, kiedy autor przez cały ten okres pozostaje nieznany.
Uwaga: zawsze podawaj źródło zdjęć i, o ile to możliwe, upewnij się, że autor nigdy się nie ujawnił.
Flag of Europe
Warning sign
Adnotacja: W Niemczech oraz prawdopodobnie w innych krajach, niektóre anonimowe prace opublikowane przed 1 lipca 1995 są objęte prawami autorskimi do 70 lat od śmierci autora. Zobacz Aktuelle Rechtslage in Deutschland, ostatni paragraf. Jeżeli wiadomo kto jest autorem pracy, nie stosuj tego szablonu. Jeżeli praca jest anonimowa lub pseudoanonimowa (np. opublikowana jedynie pod nazwą firmy lub organizacji), użyj tego szablonu dla prac opublikowanych wcześniej niż 70 lat temu. Dla podobnych plików pochodzących z Wielkiej Brytanii stosuj szablon Template:PD-UK-unknown.
Public domain
Powyższa praca jest własnością publiczną w Stanach Zjednoczonych, ponieważ została opublikowana (lub zarejestrowana w U.S. Copyright Office) przed 1 stycznia 1924.

Dialog-warning.svg
Prace w domenie publicznej nie mogą podlegać prawu autorskiemu ani w Stanach Zjednoczonych ani w kraju pochodzenia, aby można je było umieścić na Commons. Jeśli ta praca nie pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, plik musi mieć dodatkowe oznaczenia licencji wskazujące na jego status autorskoprawny w kraju pochodzenia.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny13:46, 27 gru 2014Miniatura wersji z 13:46, 27 gru 2014855 × 996 (786 KB)WieraleeUser created page with UploadWizard