Wikiźródła:Strony do usunięcia: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
== [[Uchwała Rady Miasta Sandomierza w sprawie zmian w statucie Miasta Sandomierza]] ==
 
Jest to uchwała zmieniająca statut miasta i jako taka nie ma wg mnie istotnej wartości (istotnym dokumentem byłby ewentualnie tekst jednolity statutu miasta po zmianie). Ponadto:
* dokument jest dostępny w serwisie internetowym w postaci cyfrowej; zatem jaka wartość dodaną stanowiłoby umieszczenie jego kopii na Commons i treści na Wikiźródłach?
::Użytkownik wskazał źródło, więc można zrobić projekt proofread, jeśli chcemy zacować. Natomiast decyzji o usunięciu raczej nie lubię podejmować w oparciu o tylko jedną opinię. [[Wikiskryba:Ankry|Ankry]] ([[Dyskusja wikiskryby:Ankry|dyskusja]]) 22:07, 6 sty 2020 (CET)
:{{usunąć}} Zapewne chodziło o bardziej elastyczne możliwości kopiowania tekstu czy grafiki (w PDF jest to utrudnione). Ale to na razie jest sensowne w przypadku przepisywania całego Dziennika Ustaw (od pierwszych zeszytów), bo to prawo historyczne, przydatne np. w przypadku dydaktyki (i tam w ogóle nie da się często kopiować tekstu w oryginalnych plikach publikatora). 18:18, 12 sty 2020 (CET)
----
:{{załatwione}} [[Wikiskryba:Ankry|Ankry]] ([[Dyskusja wikiskryby:Ankry|dyskusja]]) 19:34, 12 sty 2020 (CET)
 
== [[Unicode/Lista znaków|<s>Unicode/Lista znaków</s> Unicode]] i podstrony ==

Menu nawigacyjne