Sekreta różne/Sposob ugaszenia ognia z sadzy zaiętego
Wygląd
| <<< Dane tekstu >>> | |
| Autor | |
| Tytuł | Sekreta różne |
| Data wyd. | 1752 |
| Źródło | Skany na Commons |
| Inne | Cały tekst |
| Indeks stron | |
Sposob ugaszenia Ognia z Sadzy zaiętego?
Zapal na kominie nitkę Siarką obwalaną na kilka łokci, tym ogień wprędce ugasisz.