Plik:Stanisław Budziński.jpg

Z Wikiźródeł, wolnej biblioteki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Stanisław_Budziński.jpg(294 × 294 pikseli, rozmiar pliku: 25 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
Polski: portret Stanisława Budzińskiego z książki "Upominek. Książka zbiorowa na cześć Elizy Orzeszkowej (1866-1891)"
Data
Źródło
image extraction process Ten plik jest fragmentem innego pliku: Upominek. Książka zbiorowa na cześć Elizy Orzeszkowej (1866-1891).pdf
original file
Autor nieznany

Licencja

Public domain
Powyższa praca jest własnością publiczną w Stanach Zjednoczonych, ponieważ została opublikowana (lub zarejestrowana w U.S. Copyright Office) przed 1 stycznia 1924.

Dialog-warning.svg
Prace w domenie publicznej nie mogą podlegać prawu autorskiemu ani w Stanach Zjednoczonych ani w kraju pochodzenia, aby można je było umieścić na Commons. Jeśli ta praca nie pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, plik musi mieć dodatkowe oznaczenia licencji wskazujące na jego status autorskoprawny w kraju pochodzenia.
Public domain
Powyższe zdjęcie (lub inny plik multimedialny) jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły, a jego autor jest nieznany.
Prawo to stosuje się w krajach Unii Europejskiej i innych państwach, w których prawa autorskie obowiązują przez 70 lat od czasu kiedy praca została udostępniona dla publiczności, kiedy autor przez cały ten okres pozostaje nieznany.
Uwaga: zawsze podawaj źródło zdjęć i, o ile to możliwe, upewnij się, że autor nigdy się nie ujawnił.
Flag of Europe
Warning sign
Adnotacja: W Niemczech oraz prawdopodobnie w innych krajach, niektóre anonimowe prace opublikowane przed 1 lipca 1995 są objęte prawami autorskimi do 70 lat od śmierci autora. Zobacz Aktuelle Rechtslage in Deutschland, ostatni paragraf. Jeżeli wiadomo kto jest autorem pracy, nie stosuj tego szablonu. Jeżeli praca jest anonimowa lub pseudoanonimowa (np. opublikowana jedynie pod nazwą firmy lub organizacji), użyj tego szablonu dla prac opublikowanych wcześniej niż 70 lat temu. Dla podobnych plików pochodzących z Wielkiej Brytanii stosuj szablon Template:PD-UK-unknown.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny23:10, 24 cze 2016Miniatura wersji z 23:10, 24 cze 2016294 × 294 (25 KB)AnkryUser created page with UploadWizard

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: