Plik:Niewiadomska Cecylia - Legendy, podania i obrazki historyczne 16 - Królestwo Polskie 1815-31.djvu

Z Wikiźródeł, wolnej biblioteki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Link do strony indeksowej
Idź do strony:


Rozmiar pierwotny(810 × 1160 pikseli, rozmiar pliku: 9,88 MB, typ MIME: image/vnd.djvu, 58 stron)

Opis

Cecylia Niewiadomska: Legendy, podania i obrazki historyczne  :s:pl:Indeks:Legendy, podania i obrazki historyczne T. 16 (Cecylia Niewiadomska)
Autor
author QS:P170,Q3593982
Cecylia Niewiadomska: Legendy, podania i obrazki historyczne
Początek książki
Tytuł
Legendy, podania i obrazki historyczne
Podtytuł Królestwo Polskie 1815-31
Tom 16
Opis
Polski: Skany książki
Język polski
Data wydania 1925
publication_date QS:P577,+1925-00-00T00:00:00Z/9
Miejsce wydania Warsaw
Źródło CBN Polona

Licencja

Ta grafika jest w domenie publicznej, ponieważ jest to czysto mechaniczny skan lub fotokopia oryginału z domeny publicznej lub – jak wynika z dostępnych dowodów – jest tak podobna do takiego skanu lub fotokopii, że nie można oczekiwać powstania ochrony praw autorskich. Sam oryginał jest w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain

Autor pliku zmarł w 1925 roku, więc ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 80 lat po śmierci autora.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States. Note that a few countries have copyright terms longer than 80 years: Mexico has 100 years, Jamaica has 95 years. This image may not be in the public domain in these countries, which moreover do not implement the rule of the shorter term. Côte d'Ivoire has a general copyright term of 99 years, but it does implement the rule of the shorter term.

Ten szablon jest zaprojektowany do użycia w sytuacji, kiedy trzeba założyć, że same poprawki (np. jasności, kontrastu, dopasowania kolorów, wyostrzania) nie są wystarczająco twórcze, aby powstały prawa autorskie. Można go użyć, kiedy nie wiadomo, czy poprawki zostały zrobione oraz kiedy poprawki są widoczne, ale nie wystarczają. Dla znanych nieulepszonych skanów można użyć odpowiedniego szablonu z rodziny {{PD-old}}. Zobacz Commons:When to use the PD-scan tag.


Dialog-warning.svg
Uwaga: Ten szablon stosuje się tylko do skanów i fotokopii. Dla wykonanych z daleka fotografii oryginałów z domeny publicznej może dać się zastosować {{PD-Art}}. Zobacz Commons:When to use the PD-Art tag.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny00:26, 11 mar 2013Miniatura wersji z 00:26, 11 mar 2013810 × 1160, 58 stron (9,88 MB)AnkryUser created page with UploadWizard

Następujące strony korzystają z tego pliku: