Dyskusja autora:Franciszek Karpiński

Z Wikiźródeł, wolnej biblioteki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jak znaleźć funkcję "pokaż wszystkie teksty" do skopiowania?

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli szukasz wszystkich tekstów danego autora, to na stronie autora w tabelce po prawej po kliknięciu na "Alfabetyczny spis tekstów tego autora" wyświetlają się wszystkie teksty związane z tym autorem.
Można też po prostu wpisać jego imię i nazwisko w wyszukiwarkę (u góry po prawej).
Jeżeli szukasz listy wszystkich tekstów na Wikiźródłach, na stronie głównej jest indeks tekstów (trzeba kliknąć na daną literę alfabetu). Wieralee (dyskusja) 09:07, 25 lis 2014 (CET)

Kopiowanie[edytuj]

Jak usprawnić propozycje kopiowania tekstów? Rada powyżej zamieszczona dotyczy kopiowania TYTUŁÓW tekstów, natomiast ani poszczególne działy (w przeciwieństwie do tekstów Karola Miarki), ani CAŁOŚC zebranych TEKSTÓW, nie wydaja się w łatwy i oczywisty sposób dostępne do skopiowania. 182.52.185.250 (dyskusja) 03:55, 28 gru 2017 (CET)

Przyznam, że nadal ni bardzo rozumiem o co chodzi. Co jeszcze jest potrzebne aby skopiować teksty, poza ich listą? I w jakim celu? Jeśli chcesz zrobić backup na wypadek, gdyby Wikiźródła kiedyś zniknęły, to są zrzuty bazy dostępne są tutaj (tyle, że zwykle ok. miesiąca do tyłu). Jeśli będzie zapotrzebowanie na inną formę kopii, to zapewne ktoś zainteresowany tym ją zrobi. Ankry (dyskusja) 09:32, 28 gru 2017 (CET)